Elődöntő eredmények 2016

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 

Nagy örömünkre szolgált, hogy munkánkat ilyen sokan kísérték figyelemmel és ennyi lelkes tanuló indult el versenyünkön! 36 településről 54 felkészítő tanár 53 iskola 140 csapata vett részt a versenyen. A hazai csapatok mellett 6 Romániai városból neveztek a versenyre!

A honlapunkon található táblázatban zölddel jelölt csapatok (a kiírásnak megfelelően a 3 legjobb általános iskolai, illetve a 3 legjobb középiskolai csapat, akár egy iskolából, és a mezőnyhöz képest a további 14 legjobb eredményt elérő csapat, de iskolánként legfeljebb egy-egy) jutottak tovább a döntőbe. A továbbjutott csapatok felkészítő tanárai hamarosan részletes tájékoztatást kapnak a döntő lebonyolításáról!

A döntő időpontja 2016. április 9. (szombat) 10 óra.

Helyszíne:  Szilágyi Erzsébet Gimnázium, 1016 Budapest, Mészáros utca 5-7.

Gratulálunk minden csapatnak és felkészítő tanáraiknak az elért eredményhez!

az expedíció tagjai

HelyezésPontszámCsapatFelkészítő tanárIskola
1. 95 Baló Bulcsú (12)
Bán Fodor Anna (12)
Baló Ervin Konsza Samu Általános Iskola
2. 93 Balog Gábor (14)
Balog Sára (14)
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium Békés/ Karacs Általános Iskola
3. 92 Balog Ákos (14)
Balog Csaba (13)
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium Békés/ Karacs Általános Iskola
3. 92 Matos Dániel(15)
Matos Dávid(17)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
3. 92 Dézsy Rebeka Réka (15)
Kardalus Áron (15)
Borsos Magdolna Nagy Imre Általános Iskola
6. 91 F.Tóth Balázs(17)
Keserű Bálint(16)
Szegediné Kemecsei Éva Debreceni Fazekas Mihály Gimnium
6. 91 Brassnyó Judit(15)
Novák Réka(15)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
6. 91 Németh Levente(16)
Reif Eszter Réka(16)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
9. 90 Gruber Míra (13)
Ottlakán Amira (13)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
9. 90 Joós Réka (15)
Szabó Luca (15)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
11. 89 Dóra Bence(14)
Kovács Ádám(15)
Pozsikné Németh Katalin Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
12. 88 Varga Zsófia(15)
Zsók Csenge(15)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
13. 87 Ellenbruczk Erika (13)
Téglás Kata Sára (13)
Téglás Anita Sárszentmiklósi Általános Iskola
13. 87 Molnár Dániel (13)
Vélin Goran (13)
Ollé Katalin Bárczi Géza Általános Iskola
15. 85 Kiss Zsuzsanna (12)
Lóki Bálint Boldizsár (12)
Horváth Balázs DBM Magyar László Gimnázium
15. 85 Kereszturi Dóra(17)
Magyar Laura(17)
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
17. 84 Szécsi Teodóra (12)
Tóth Zsolt Ferenc (12)
Tamási Kitti Fekete Borbála Általános Iskola Irinyi Károly Általános Iskolája és AMI
17. 84 Czár Attila (12)
Tóth Dániel (13)
Tamási Kitti Fekete Borbála Általános Iskola Irinyi Károly Általános Iskolája és AMI
19. 82 Néveri Dávid (18)
Polt Balázs (15)
Horváthné Mikuláskó Mónika Fekete István- Vörösmarty Mihály Ált.Isk. és Gimn.
20. 79 Gereczi Botond (15)
Riba Gergely (13)
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
20. 79 Barad Henriett(13)
Kasza Luca(13)
Kollár Ferenc Farmosi Általános Iskola
22. 78 Balló Levente (13)
Szántó Norbert (14)
András Éva Arany János Általános Iskola
23. 77 Balló Árpád (13)
Holló Áron (13)
András Éva Arany János Általános Iskola
23. 77 Bagoly Béla (14)
Ráduly Attila (14)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor Liceum
23. 77 Bárdos Krisztián (16)
Sipos Dávid (16)
Dr. Löveiné Hadnagy Katalin Neumann János Középiskola és Kollégium
23. 77 Ömböli Csaba(15)
Zareczky András Zsombor(15)
Gruber László Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium És Kollégium
23. 77 Szűcs Áron (17)
Vulgarasz Zoé (18)
Horváth Csaba Andrássy Gyula Gimnázium
23. 77 Csákó Eszter (13)
Tóth Boglárka (13)
Kollár Ferenc Farmosi Általános Iskola
23. 77 Kardos Zsófia(16)
Simkó Zita(15)
Kapusi János Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolája
30. 76 Petrovics Ferenc(19)
Priskin Dániel(19)
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium
30. 76 Gulyás Mónika Alexandra(15)
Nagy László István(15)
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium , Békés / gimnáziumi képzés/
30. 76 Lakatos Attila(12)
Szakács Kádár Norbert(12)
Baló Ervin Konsza Samú Általános Iskola
33. 75 Kádár Alexandra (14)
Kertész Anna (15)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor Líceum
33. 75 Nagy Benjamin (14)
Sarkany Patrik (13)
Molnar Zsolt Érbogyoszló 1sz gimnázium
35. 73 Bede Zsuzsa(18)
Konya Eszter(18)
Sarkadi Tunde Korosi Csoma Sandor
35. 73 Farkas Fruzsina (11)
Tokos Timea-Vilma (11)
Baló Ervin Konsza Samu Általános Iskola
35. 73 Király László(16)
Mucsi Márk(16)
Egeresi Julianna Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája és Kollégiuma
38. 72 Érsek Máté (15)
Köves Balázs (15)
Molnár Erika Teleki Blanka Általános Iskola és Gimnázium
39. 71 Lamoly István Márton(14)
Nikolov Barna(14)
Fauszt András Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
40. 70 Arany Ádám (14)
Pinczési Dávid Gyula (14)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
40. 70 Bardocz Boglárka(12)
Bardocz Ferencz Csaba(14)
Baló Ervin Konsza Samu Gimnázium
40. 70 Banda Ádám György(17)
Hantos Bálint Viktor(18)
Czene Gábor Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Szakközépiskolája és Gimnáziuma
40. 70 Szabó Kata (12)
Thomas Kinga (12)
Buttinger Dániel Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
40. 70 Keresztes Petra (15)
Milák Erika (14)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
40. 70 Geréb Fanni (13)
Geréb Janka (13)
Nagy Endre Orbán Balázs Általános Iskola
40. 70 Czokoly Bálint (14)
Prága Péter (13)
Kollár Ferenc Farmosi Általános Iskola
40. 70 Kartali Viktória(16)
Végvári Vivien(18)
Kocsis Pál Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Szakközépiskola, Nagykálló
40. 70 Lipták Zoltán (15)
Tass Bulcsú (15)
Boronkai-Horváth Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
49. 69 Andó Emőke (15)
Nagy Edina (16)
Kőrösiné Molnár Andrea Gödöllői Református Líceum
49. 69 Andrékó Tamás Dániel(15)
Molnár Boglárka(15)
Bolacsek László Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
51. 68 Kovács Krisztián(15)
Lizák Zsolt(15)
novák katalin Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája
51. 68 Kovács Márton (15)
Magony Gellért (15)
Molnár Erika Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
53. 67 Andor Mátyás (14)
Vadas Soma Tardos (14)
Zsigmondné Tamasics Katalin Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
53. 67 Kelemen Kornél(13)
Rajcsányi Péter(12)
Buttinger Dániel Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
53. 67 Lóczi Eszter (15)
Molnár Lilla (15)
Kothenczné Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
56. 66 Bancsó Bettina (17)
Molnár Anita (17)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
56. 66 Orova Dorina(15)
Péter Noémi Zsuzsanna(15)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
56. 66 Molnár Martina(16)
Palkovics Blanka(16)
Dolezsár Judit Kanizsai Dorottya Gimnázium
59. 65 BegalaDániel(18)
Rácz Milán(19)
Kálózi Attila Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
59. 65 Huszár Anna(12)
Molnár Henrietta(13)
Téglás Anita Sárszentmiklósi Általános Iskola
59. 65 Rábaközi András (15)
Stein Andor (16)
Molnár Erika Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
62. 64 Gagna Bálint (15)
Hricsovinyi Dominik (17)
Hepp Szabolcs Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
62. 64 Horváth Gyula(16)
Varga Krisztián(15)
Gőzse Attila Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium
64. 63 Tóth Márton István (14)
Tóth Miklós (14)
Hepp Szabolcs Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
64. 63 Fodor Bence(16)
Hajas Gábor(16)
Gőzse Attila Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
64. 63 Gajár Bence(15)
Nagy Balázs(15)
Lenner László Batsanyi János Gimnázium és Kollégium
64. 63 Nagy Ákos Imre(13)
Szabó Noé(13)
Egeresi Julianna SZKIRG/ Szügyi Dániel Református Általános Iskola Dévaványa
68. 62 Barabás Kinga(17)
Menyhárt Réka(18)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor Líceum
68. 62 Cseh Barnabás(14)
Dinyés Márton(14)
Tamasics Katalin Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
68. 62 Dávid Réka (15)
Fazakas Andrea (15)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor Liceum
68. 62 Habók Nóra(13)
Májer Abigél Hajnalka(13)
Nagyné Keil Magdolna Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
68. 62 Ilyés Vilmos(14)
Szilágyi Gábor (14)
Egeresi Julianna Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
73. 60 Misota Vivien(15)
Nagy Krisztina(15)
Dr. Lőveiné Hadnagy Katalin Neumann János Középiskola és Kollégium
74. 59 Für Balázs (13)
Szmodics Levente (13)
Kanálné Katona Edit Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
74. 59 Magyar Kristóf Levente(15)
Sallai Martin(15)
Kothenczné Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
76. 58 Galyas Patrícia (13)
Szarka Fanni (13)
Nagyné Keil Magdolna Visontai Kovács László Katolikus Álltalános iskola
76. 58 Sahin Attila(18)
Witzing Bálint(17)
Sete Krisztina Beáta Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
78. 57 Bardócz Attila(18)
Németh Dominik(17)
Dr.Erőss Judit Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum Kereskedelmi és Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
78. 57 Dominik Panna(14)
Venczel Eszter(14)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium
78. 57 Ádám Viktória (14)
Gáspár Gréta (14)
Molnár Zsolt Érbogyoszlói 1.sz. Gimnázium
78. 57 Merk Dóra (14)
Tarpai Barbara (14)
Molnár Zsolt Érbogyoszlói 1.szám Gimnázium
82. 56 Gábor Evelin Bernadett(16)
Seres Kristóf(16)
Gőzse Attila Székesfehérvári Teleki Blanka gimnázium és általános iskola
83. 55 Borsi Szabina (15)
Pál Szilvia (15)
Molnár Zsolt Érbogyoszló
83. 55 Bereczki Evelin (14)
Csizmány Dora (14)
Molnár Zsolt Érbogzoszloi 1. szamú Gimnazium
83. 55 Balogh David (13)
Martin Marton (14)
Málek István Kölcsey Ferenc Általános Iskola
83. 55 Deák Dóra(16)
Hodor Kriszta(17)
Kellán Beáta Korosi Csoma Sandor iskolakozpont
83. 55 Gálfi Dávid(13)
Rajcsányi Máté Attila(13)
Csibyné Vajda Tímea Dózsa György Általános Iskola
88. 54 Ábel Péter(15)
Burinskas Aivaras(15)
Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
88. 54 Bajcsi Gergő (14)
Gábos Dániel (14)
Nagy Endre Orbá Balázs Ált. Isk.
88. 54 Balázs Hunor (15)
Egri Csongor (14)
Borsos Magdolna Nagy Imre Általános Iskola
91. 53 Kocsis Raul(15)
Kraska Levente(15)
Feketéné Novák Katalin Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája
92. 52 Kenderes Ivett (15)
Tóth Johanna (16)
Kothenczné Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
93. 51 Bacskai Anna (14)
Mátyás Réka (14)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
93. 51 Keöves András(14)
Laufer Tamás Jónás(14)
Molnár Erika Teleki Blanka Gimnázium
93. 51 Sebők Máté (15)
Takács Péter (15)
Lenner László Batsányi János Gimnázium és Kollégium
93. 51 Deák Szidónia(17)
Szántó Annamária(17)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor
93. 51 Valásek Botond (17)
Wimmer Sára (17)
Molnár Erika Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
98. 48 Gyulai Róbert (16)
Veress Klaudia (15)
Varga András Esze Tamás Gimnázium
99. 47 Klement Andor(16)
Repelik Eszter(15)
Varga András Esze Tamás Gimnazium
99. 47 Fülöp Dóra (16)
Gyarmati Andrea (16)
Varga András Esze Tamás Gimnázium
99. 47 Bartók Brigitta (16)
Vajna Melinda Beáta (16)
Kellán Beáta Kőrösi Csoma Sándor Elméleti Liceum
102. 46 Hermeli Eszter(15)
Veress Fanni(15)
Varga András Esze Tamás Gimnázium
103. 44 Aradi Alexa(15)
Bazsinka Lili Ágnes(15)
Kiss Eszter Fóti Népművészeti Szakközép,-Szakiskola és Gimnázium
103. 44 Fekete Anna(16)
Pál Elza(16)
Nánay Mihály Óbudai Árpád Gimnázium
103. 44 Szabó Zétény(13)
Tóth László Bendegúz(13)
Kollár Ferenc Farmosi Általános Iskola
106. 41 Hagymási Judit(16)
Osik Cintia(18)
Molnár Erika Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
106. 41 Gál Imola Bella (13)
Szőcsényi Enikő (13)
Kanálné Katona Edit Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
108. 36 Nemes Balázs Máté(15)
Petróczy Máté(15)
Seregély Ildikó Szent István Gimnázium
108. 36 Agócs Napsugár (13)
Dolányi Éva Eugénia (14)
Szepesi Nándor Legyesbényei Általános Iskola
110. 35 Farkas Réka(12)
Puskás Dorina(12)
Árva-Szabó Ágnes Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Alapfokú Művészeti iskola
111. 34 Szekeres Brigitta (13)
Szilva Doirna (13)
Árva-Szabó Ágnes Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola
112. 32 Farkas Atilla(12)
Jakab Szabolcs(13)
Szepesi Nándor Legyesbényei Általános Iskola
113. 31 Hegedűs Péter(13)
Szász Bendegúz(13)
Deményné Sári Julianna Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
113. 31 Sidelszki Réka (14)
Ugró Bettina (15)
Berencsikné Gedeon Hajnalka Bolyai János Gimnázium
115. 30 Barati Tünde(13)
Pécsi Petra(13)
Deményné Sári Julianna Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
115. 30 Festő-Hegedűs Kármen (15)
Hegedűs Adél (15)
Kothenczné Kemény Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
115. 30 Pónya Bonifác (14)
Vörös László (13)
   
115. 30 Radics Alexandra (14)
Szűcs Vivien (15)
Szepesi Nándor Legyesbényei Általános Iskola
119. 27 Vargha Botond (17)
Winterverber László Mátyás (17)
   
119. 27 Fábián Norbert (17)
Góth Bence (17)
   
119. 27 Fazekas Dániel (17)
Szili Ákos (17)
   
122. 26 Mamuzsics Gergő (16)
Szénási Attila (16)
   
123. 25 Józsa Benedek(16)
Szende Firtos Júlia(16)
   
123. 25 Bedők Vivien(13)
Szigeti Noémi(13)
Deményné Sári Julianna Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
125. 24 Balogh Tímea (16)
Wurtczinger Vivien (18)
Benkőné Tim Valéria BGSZC Csete Balázs Szakközépiskolája
125. 24 Bánfalvi Borbála(13)
Kis-Boda Kata(13)
   
125. 24 File Nelli (15)
Varga Tünde (15)
Kothenczné Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
128. 23 Szabó Arnold (17)
Szőke Tibor (17)
Kellan Beata Korosi Csoma Sandor
129. 22 Beleznay Levente (16)
Nagy András (16)
   
129. 22 Mészáros Márk Mózes (16)
Mohácsi Martin (15)
   
129. 22 Antal Péter (16)
Szikora Tamás (15)
Kemény Éva Bolyai János Gimnázium
132. 21 Csizmas Botond(13)
Pal Roland(14)
   
133. 19 Németh Ariella(15)
Pál Zita(14)
Kothenczné Kemény Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
134. 17 Pónya Bonifác(14)
Vörös László(12)
   
135. 16 Bán Gergő (17)
Kiss Kíra (17)
   
135. 16 Kótai Ferenc (21)
Nagy Indrid (18)
   
137. 15 Gönczi Zsófia(13)
Lőrinc Emese Szonja(13)
   
138. 10 Erődi Katalin (14)
Tolnai Vivien Alexandra (15)
   
139. 8 Fekete Gergely (14)
Horváth Martin (14)
Molnár Erika Teleki Blanka Gimnázium

Támogatók

Kapcsolat

A Földgömb az Expedíciós Kutatásért Alapítvány

1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 125.

info [kukac] expedicio.eu

Hírlevél